1
Тут
ми щасливі!
Тернопіль – місто з неповторною харизмою та домашнім затишком. Філософія нашого житлового кварталу - створити комфортне сучасне житло для Вас та Ваших рідних. Власна квартира – це, насамперед, затишне житло. Житло, в якому ми відпочиваємо, вчимося і працюємо. Тут ми закохуємся і виховуємо своїх дітей, спілкуємся з друзями та рідними.
Тут ми щасливі!
2
Вентильований фасад
Будівництво будинку відбувається згідно всіх інженерних і архітектурних норм, має прекрасний дизайн та сучасну архітектуру. А фасад з керамограніту дозволить будинку зберігати тепло, забезпечить чудову шумоізоляцію та статусний вигляд.
Скачати планування
3
Природа
поруч
Чисте повітря, неперевершений природній ландшафт, облаштована прибудинкова територія поруч з Вашим житлом – все це житловий квартал «Щастя». Мальовничу місцевість доповнює практичний аспект – просторі, світлі, комфортабельні квартири з сучасним плануванням. Усе, що потрібно для щасливого життя. Зелені тераси на даху для користування мешканців будинку створюють незабутню атмосферу польоту та вільного простору. Можливість незабутньо провести час з рідними на терасі біля барбекю є реальною саме в житловому комплексі Щастя!
4
Розвинена
інфраструктура
Ми подбали, щоб поруч з Вашим житлом знаходилися: загальноосвітні школи, дитячі садки, фітнес клуби, відділення банків, супермаркети, спортивний комплекс з футбольним полем, тенісним кортом та волейбольним майданчиком, центр розвитку дитини, духовна школа, що зробить Ваше життя по-справжньому зручним і комфортним.
5
Європейський
благоустрій
Повністю закрита територія з благоустроєм та зонуванням під спортивні, дитячі та зони відпочинку. Для створення оптимальної безпеки працюватиме сучасна система доступу з фотоідентифікацією свій/чужий. А підземний паркінг з модулями зарядками для електрокарів та автоматичною системою пожежогасіння дозволить більше не турбуватися про безпеку Вашого авто.
Ми дбаємо про Вас!
6
Щасливе
дитинство
Ми передбачили створення спеціально обладнаних дитячих майданчиків для ігор і фізичного розвитку, центр розвитку дитини, басейн, футбольне поле на даху, щоб Ви щодня милувалися щасливими усмішками Ваших малюків.
Скачати планування
7
Система очистки води
європейського рівня
Особливу увагу при розробці проекту житлового комплексу «Щастя» ми звернули на питання забезпечення якісною водою наших майбутніх мешканців – для Вашого комфорту будуть функціонувати сучасні системи очистки води до стандарту "питна вода".
8
Вільне
планування
До Вашого вибору сучасні квартири площею від 41 м.кв. до 200 м. кв. Також надаємо нашим мешканцям можливість вільного планування при купівлі квартири до влаштування перегородок. Мрієте про дворівневу квартиру з дивовижними панорамами з терас? Ми готові реалізувати всі Ваші мрії в житловому кварталі «Щастя».
9
Інноваційні
рішення
Ми подбали про екологію та економію – на даху будинку встановлять сонячні батареї, які живитимуть енергією освітлення під’їздів. А "зелені стіни" Florado та надійні ліфти Pilava перетворять під'їзди будинків у функціональний простір для комфортного життя. Планується також встановлення двотарифних електролічильників у кожній квартирі ( економія 50% вартості електроенергії у нічний час).
ЖК «Щастя» - це новий еталон домашнього затишку в Тернополі.
10
Смарт
ОСББ
Ви зможете повноцінно керувати будинком, який є Вашою спільною колективною власністю. Саме Ви будете вирішувати, як вигідніше розпоряджатися власним майном.