// End of the loop.

У центрі продажу ЖК “ЩАСТЯ” було проведено Innovation Party

Учасники будівництва Щастя рухаються у напрямку інновацій.

Саме тому ми співпрацюємо із прогресивними фірмами та IT-компаніями, для яких розвиток є пріоритетним.

15 червня на закритій вечірці для Forté Group , ТОВ”Львівбуд”, NVK Group розмовляли і ділилися досвідом про новітні технології, які використовують у своїй роботі.

Тераси на даху, підземні паркінги, лоббі-руми, сонячні колектори та використання вітрогенератора для освітлення спортивного комплексу – у Тернополі продовжують будівництво житлового інноваційного комплексу по вулиці Тарнавського, спроектованого львівськими дизайнерами та австрійськими архітекторами. Днями його презентували тернополянам, а саме – працівникам ІТ – компанії FORTEgroup.

Нагадаємо, що ЖК “Щастя” включатиме сім черг будівництва. Комерційні зони, продуктові крамниці, кафе, бутіки, перукарні, аптеки, групи розвитку дитини, які передбачені на перших поверхах, задовольнять потреби в комфорті проживання.

Основні характеристики ЖК «Щастя»:

  • площа земельної ділянки – 6, 5 га
  • площа забудови – 13376 м2
  • кількість черг – 7
  • кількість секцій/підїздів – 17
  • загальна площа квартир – 84000 м2
  • площа озеленення – 7608 м2
  • підземний паркінг – 650 паркомісць
  • модулів для заправки електрокарів – 70

У вхідному холі кожного будинку Вас зустріне привітний консьєрж. На першому поверсі в спеціальній кімнаті Ви зможете залишити дитячий візок та велосипед. Уявлення про принципи життя в будинку Щастя змінить комфортабельна, затишна, з мережею Wi-Fi кімната для зустрічей, так званий «Лоббі-рум» Два енергогенеруючі ліфти швидко доставлять Вас на потрібний поверх, і навіть в підземний паркінг, де передбачені місця для Вашого авто. Роздільне сміттєзбирання, гарантійне та пост гарантійне обслуговування всіх інженерних систем комплексу, неможливість мешканцями змінювати фасад будинку, чистоту і порядок забезпечуватиме та контролюватиме власна управляюча компанія.