ТОВ «ЛЬВІВ-БУД» – будівельна корпорація, що працює на ринку будівельних послуг вже понад 11 років, здійснює будівництво житлових і комерційних об’єктів та повний спектр комплексних робіт по ремонту житлових приміщень. Це прогресивна будівельна корпорація, що володіє досвідом, професіоналізмом і прагненням до інновацій.

7 фактів про будівельну корпорацію “ЛЬВІВ-БУД”:

1. 11 років досвіду роботи у зведенні житлових, комерційних об’єктів та реконструкції будівель.

2. Штат компанії зараз налічує понад 640 співробітників.

3. Працівниками ТОВ «ЛЬВІВ-БУД» уже було реалізовано 47 проектів у м.Львові та м.Києві, серед них для таких житлових комплексів, як «Енді Ворхол», «Manhattan», «Бейкер Стріт. Шерлок Холмс», «Едгар Дега», «Elyseum» та інших.

4. В процесі будівництва – 16 об’єктів, які належать до житлових комплексів «Щастя», «Львівський квартал», «Велика Британія» та «Америка» та інші.

5. Партнерами корпорації є авторитетні будівельні компанії, серед них Riel та Avalon Inc.

6. Виконує повний цикл робіт – від розробки документації, будівництва і до здачі приміщень в експлуатацію.

7. Компанія успішно втілює складні архітектурні рішення, інновації, використовує прогресивні технології будівництва. Великий досвід і багаж знань персоналу дозволяють компанії  виконувати складні роботи із спорудження будівель швидко та якісно.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАЛЬНИКА:

ТОВ «НВК Груп» – успішна девелоперська компанія, що працює на ринку нерухомості з 2012 року. У кожному проекті компанії поєднано якісний, красивий і комфортний простір для життя і роботи. ТОВ «НВК Груп» – це команда однодумців, які працюють на єдиний результат, дотримуючись високого рівня ділової етики і ефективної взаємодії.