// End of the loop.

Розпочато фотоконкурс: “Мій щасливий Великодній дім”

Портал “Від Тарнополя до Тернополя” спільно з житловим комплексом «Щастя» оголошує конкурс дитячих робіт на тему «Твій щасливий Великодній дім» та розіграш гіроскутера!

Умови конкурсу такі:

✔️ Учасниками можуть бути діти віком від 3х до 11ти років, жителі Тернополя чи області;
✔️ На фото обов’язково повинна бути дитина з малюнком, або handmade виробом, яку вона створила власноруч (малюнок, композиція, аплікація, скульптура). В своїй роботі дитина повинна відобразити щасливу родину в будинку;
✔️ Фото на конкурс приймаються з 23 березня 08:00 до 29 березня 2018 року 23:59 включно;
✔️ Старт голосування розпочнеться з 30 березня 2018 р. о 08:00 год.
✔️ Дата оголошення переможця – 11 квітня 2018 р. о 15:00 год.;

Як правильно подати своє фото на конкурс:

Фотографію для участі у конкурсі (розмір фото не менше 1024х768) надсилайте на електронну адресу 1540comua@gmail.com Обов’язково вкажіть ім’я і вік дитини (наприклад Даринка Романюк, 7 років) та контактний номер телефону.

Зверніть увагу: фото потрапляє на конкурс не одразу, а лише після перевірки редактором. Світлина, яка не відповідає тематиці конкурсу, не буде допущене до участі.

Найкраще фото обиратимуть читачі сайту 1540.com.ua. Для того, щоб проголосувати за фотографію, яка сподобалася Вам найбільше, необхідно натиснути на кнопку «Проголосувати» та авторизуватись за допомогою однієї із соціальних мереж. Автор фото, яке набере найбільшу кількість голосів стане переможцем та отримає гіроскутер (модель MonorimNinebotmini 10,5 Xiaomininebot) від житлового комплексу «Щастя».

Вручення відбудеться 11 квітня 2018 року в центрі продажу ЖК «Щастя» на урочистому святкуванні.
Гіроскутер вже знаходиться на вул. Кн.Острозького, 47а та чекає свого власника.

Щасливі будинки також тут: happy.te.ua

Приєднуйтесь до ЖК “Щастя” у соціальних мережах Facebook та Instagram